Stoły rozkładane to doskonała propozycja zarówno do małych, jak i dużych wnętrz. Pozwalają w optymalny sposób wykorzystać dostępną powierzchnię. Na co dzień pozostają złożone, co ułatwia poruszanie się po wnętrzu i nie przytłacza go wizualnie. Natomiast gdy organizujesz przyjęcie lub po prostu przyjmujesz gości, to możesz je w prosty sposób rozłożyć. Dzięki temu stoły rozkładane są elastyczne i dostosowują się do twoich aktualnych potrzeb.

Nasz internetowy sklep meblowy posiada w swojej ofercie zarówno duże, jak i małe modele. Dzięki temu z łatwością dopasujesz mebel do dostępnej powierzchni i przestrzeni. Warto zwrócić uwagę na kształt. Stoły rozkładane na bazie prostokąta zwykle pozwalają lepiej wykorzystać dostępną powierzchnię, jednocześnie zaokrąglone rogi nadają mu lekkości, dzięki temu wizualnie mniej przytłacza pomieszczenie.

Stoły rozkładane i rozsuwane

Stoły rozkładane nowoczesne do jadalni i salonu

Jeśli lubisz minimalizm i prostotę, to wybierz stoły rozkładane nowoczesne. Świetnie komponują się z aktualnymi trendami – to estetyczne i praktyczne rozwiązania. Znajdziesz u nas zarówno prostokątny, jak i okrągły rozkładany stół nowoczesny. Druga propozycja jest atrakcyjna zwłaszcza dla mniejszych wnętrz.

Fanom prostszych konstrukcji możemy zaproponować stoły nierozkładane, które zwykle są tańsze. Mogą być dobrą opcją przy ograniczonym budżecie. A jeśli urządzasz wnętrze, to zapoznaj się także z nasza pozostałą ofertą, znajdziesz tu m.in.:

Duże i małe stoły rozkładane

Można spotkać się z opiniami, że stoły rozkładane najlepiej sprawdzą się w dużych wnętrzach. Jednak nie jest to prawda. Małe stoły rozkładane są świetnym rozwiązaniem, ponieważ na co dzień zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie mogą z nich komfortowo korzystać nawet 2 osoby. Natomiast w razie potrzeby można je rozłożyć i przyjąć gości. Z kolei duże stoły rozkładane doskonale sprawdzą się do urządzania przyjęć i imprez.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl