Koszt dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbardziej komfortowo:
    Firma Zadbano - komfortowo obsłuży Twoje zamówienie, dostarczy, wniesie, rozpakuje, ustawi i wyniesie opakowania do wskazanego przez Ciebie pojemnika. Usługa ta jest darmowa przy zamówieniu na kwotę powyżej 1500zł. Przy zamówieniach na kwotę poniżej 1500zł kwota za dostawę jest widoczna na stronie zamawianego produktu. Usługa darmowego wniesienia rozpakowania i wyniesienia opakowań dotyczy mebli tapicerowanych, nie obejmuje krzeseł i stołów. Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Jeżeli konieczny jest montaż mebla jest to usługa płatna, którą świadczy również firma Zadbano. W przypadku chęci skorzystania z niej należy wcześniej to zgłosić (2 dni przed planowaną dostawą). Po otrzymaniu zgłoszenia wycenimy usługę.  
  • Najłatwiej:
    Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Forteczna 24, , 32-086 Węgrzce. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

Koszt dostawy

Dostawa jest darmowa przy zamówieniach powyżej 1500zł. Przy zamówieniach na kwotę poniżej 1500zł kwota za dostawę jest widoczna na stronie zamawianego produktu.

Całkowity koszt dostawy każdego produktu określony jest w zakładce 'Koszt dostawy' oraz w zakładce 'Sprawdź formy dostawy'. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl