Koszt dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbardziej komfortowo:
    Przy zamówieniu mebli tapicerowanych - firma Zadbano - komfortowo obsłuży Twoje zamówienie, dostarczy, wniesie, rozpakuje, ustawi i wyniesie opakowania do wskazanego przez Ciebie pojemnika. Usługa ta jest darmowa przy zamówieniu na kwotę powyżej 1500zł. Przy zamówieniach na kwotę poniżej 1500zł kwota za dostawę jest widoczna na stronie zamawianego produktu. Usługa darmowego wniesienia rozpakowania i wyniesienia opakowań dotyczy mebli tapicerowanych, nie obejmuje poduszek, krzeseł, stołów i półek. Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Jeżeli konieczny jest montaż mebla jest to usługa płatna, którą świadczy również firma Zadbano. W przypadku chęci skorzystania z niej należy wcześniej to zgłosić (2 dni przed planowaną dostawą). Po otrzymaniu zgłoszenia wycenimy usługę. 

  Przy zamówieniu poduszek, krzeseł, stołów i półek - firmy kurierskie DHL, DPD, InPost.

  • Najłatwiej:
    Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Forteczna 24, , 32-086 Węgrzce. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

Koszt dostawy

  • Przy zamówieniu mebli tapicerowanych na kwotę powyżej 1500zł dostawa jest darmowa. Przy zamówieniach mebli tapicerowanych na kwotę poniżej 1500zł kwota za dostawę wynosi 100zł. W przypadku płatności przy dostawie koszt dostawy z pobraniem wynosi 150zł. Dostawa mebli tapicerowanych realizowana jest przez firmę kurierską Zadbano.pl
  • Przy zamówieniu stołów i półek-drzew koszt za dostawę (kurier DHL, DPD) wynosi od 30zł do 60zł w zależności od wagi mebla. Za płatność przy dostawie pobierana jest dodatkowo kwota 30zł. 
  • Przy zamówieniu krzeseł koszt za dostawę (kurier DHL, DPD) wynosi od 30zł do 130zł w zależności od ilości zamawianych krzeseł. Za płatność przy dostawie pobierana jest dodatkowo kwota 20zł.
  • Przy zamówieniu poduszek koszt za dostawę kurierem (InPost, DHL, DPD) wynosi od 17zł do 119zł w zależności od ilości zamawianych poduszek. Za płatność przy dostawie pobierana jest dodatkowo kwota 20zł. Koszt za dostawę do paczkomatu InPost od 14zł do 150zł w zależności od ilości zamawianych poduszek.   

Całkowity koszt dostawy każdego produktu określony jest w zakładce 'Koszt dostawy'.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl